TULE SPORTIMA!


Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldavad alates 2015. aastast iga septembrikuu viimasel nädalal Eestis spordinädalat. Spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, millega soovitakse populariseerida sporti ja liikumisharrastust.

LIIKUDES VÕIDAD ALATI!



25.09.2020-viies päev

hoovimängud ja perepäev



24.09.2020 - neljas päev

jooks

8.15 - hommikuvõimlemine lapsevanematega

10.00 - soojendusharjutused

10.15 - start!

12.00 - autasustamine

 

Lepatriinu ja Päevalilleke rühma lapsed osalesid Tallinna maratoni virtuaaljooksul!

5 aastased lapsed - 300m

6-7 aastased lapsed - 500m.

Medalid on saabunud hiljem...


Päevalilleke rühma võitjad:

Milena, Ruslan,  Oskar


Lepatriinu rühma võitjad:

Zofia, Alisa, Edvard, Semjon

Kirsike rühma võitjad:

Stepan, Matvey, Milena


Maasikase rühma võitjad:

Artjom, Nadežda, Alisa



23.09.2020 - kolmas päev

VISKAMISPÄEV

8.15 - hommikuvõimlemine lapsevanematega

Hommikuvõimlemisest võtsid osa Paldiski vene põhikooli 1.klassi õpilased!

10.00 - soojendusharjutused

10.15 - start!

12.00 - autasustamine

Päeva võitjad:

Nikita (rühm Maasikas)

Dmitri (rühm Kirsike)

Milena ja Ruslan G. (rühm Päevalilleke)

Semjon Z. (rühm Lepatriinu)

 

Kõige parim võistkonna kapten:

Valeria (rühm Päevalilleke)

 

Rühmavõistlused: 

I koht - Päevalilleke

II koht - Lepatriinu

III koht - Maasikas

IV koht - Kirsike



22.09.2020 - teine päev

matkapäev

8.15 - hommikuvõimlemine lapsevanematega

10.00 - soojendusharjutused

10.15 - start!


rühm mesilane

Sõime rühma lapsed uurisid kogu lasteaia territooriumi. Otsisid erinevaid loomi (mänguasjad), sooritasid "nende" ülesandeid.

rühm Maasikas


rühm lepatriinu

rühm kirsike


rühm päevalilleke



21.09.2020 - esimene päev

hüppepäev

8.15 - hommikuvõimlemine lasteaia hoovis koos lapsevanematega

10.00 - soojendusharjutused

10.10 - start!

12.00 - autasustamine

Päeva võitjad:

Alisa (rühm Maasikas)

Matvey (rühm Kirsike)

Pavel (rühm Päevalilleke)

Alisa Ja Kirill (rühm Lepatriinu)

 

Kõige parimad võistkonna kaptenid:

Viktoria ja Deniss (rühm Lepatriinu)

 

Rühmavõistlused: 

I koht - Lepatriinu

II koht - Päevalilleke

III koht - Kirsike

IV koht - Maasikas